0216 574 68 69 

Biz Kimiz?

TETAŞ, kurulduğu tarih olan 1991'den bu yana mühendislik konuların da  faaliyet göstermektedir. Alternatif Enerji sektörünün girdisi olan iklimlendirme ve hidroloji, meteoroloji ,ölçüm konuların da bilişim altyapısnı kullanarak mühendislik hizmeltlerini yürüten bir firmadır . Bizler TETAŞ olarak hizmet verdiğimiz ya da çözüm sunduğumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, onların memnuniyetini en üst seviyede tutacak, uzun soluklu ve kalıcı ilişkiler kuracak, profesyonelliği, uzmanlığı ve de güvenilirlirliği ile tercih edilen bir değer olarak faaliyetlerimizi sürdürmeyi ilke edindik.

TETAŞ'ın meteoroloji çözümleri ağırlıklı olarak Otomatik Meteoroloji istasyonları (AWOS) ve Yol meteorolojisi bilgi sistemleri (RWIS) branşlarında yoğunlaşmaktadır. Firmamız bu iki branşla ilgili olarak her türlü ekipman tedariki, projelendirme, danışmanlık bakım ve anahtar teslim sistem çözümleri ile müşterilerimizin meteoroloji alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. TETAŞ'ın alternatif enerji alanındaki faaliyetleri ağırlıklı olarak rüzgâr enerjisi alanında yoğunlaşmaktadır. Daha ayrıntılı olarak tanımlamak gerekir ise, TETAŞ'ın Rüzgar enerjisi ile ilgili faaliyetleri ölçüm ve gözlem istasyonları kurulumunu, rüzgar enerjisi potansiyel atlasları oluşturulmasını, elektrik üretebilen rüzgar istasyonları kurulumunu ve rüzgar ya da güneş enerjisine yönelik her türlü ekipman tedariki, danışmanlık ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır.

Sunmuş olduğu çözümler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi ve en uygun şekilde cevap verebilecek ekipmanların veya ekipmanların oluşturacağı sistemlerin belirlenmesi, temin edilmesi, kurulması, bakımı konularında çalışan TETAŞ, ISO 9001:2000 kalite belgesine ve ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.

     

   Neredeyiz?

     Karslı Ahmet Cad. Başak Sok 7 / A
     34752 İçerenköy - Ataşehir
     İstanbul

     Bize Ulaşın

     Telefon: +90 (216) 574 68 69
  E-posta: sirket@tetasbilisim.com.tr